Скрыть объявление

Зарегистрируйся на форуме и участвуй в марафоне по вилкам Подробности в этой теме

кого кунула париматч в украине

Тема в разделе "Париматч", создана пользователем libra, 11 апр 2019.

1. TopicStarter Overlay
    libra

libra Гуру ставок

Симпатии:
    26
    Антипатии:
    0
    Для тех кто из Украны вот образец как писать, и пошаговые инструкции.
    Шапка с права Указываем кому отправляем
    Державна служба України з питань праці
    01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14
    [email protected]
    Національна поліція України
    02000 м. Київ вул Академіка Богомольця, 10
    [email protected]
    Державна фіскальна служба України
    04053, м. Київ, Львівська пл., 8
    [email protected]
    Генеральна прокуратура України
    Київ, 01011 вул Різницька, 13/15,
    Потом указываем свои ФИО, Дату раждения, и адрес проживания.
    ЗАЯВА
    Я(Прізвище імя по батькові) Дд.мм.рік поповнив свій рахункок на сайті національної лотереї Паріматч — Спорт /ссылки запрещены/ номер ігрового рахунку ( вказуємо номер рахунку) на сумму хххх гривень, в результаті декількох розіграшів мій виграш склав хххх гривень. Проте працівники Національної лотереї Парі Матч Спорт безпідставно відмовили мені в виплаті виграшу.
    Пункти розповсюдження національної лотереї Паріматч — Спорт знаходиться за адресами ( вказуєммо адреса ППС)
    В єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України ( ЄДРПОУ) дана організація Паріматч — Спорт зареєстрованна як ТОВ СПОРТ ПЛАТФОРМА код ЄДРПОУ 42128788.
    Вважаю що такі дії з боку національної лотереї Паріматч — Спорт ( ТОВ СПОРТ ПЛАТФОРМА) є шахрайськими, та такими що порушують закони України.
    Зважаючи на вище викладене прошу вас:
    1) Здійснити перевірку всіх фактів на предмет шахрайських дій з боку національної лотереї Паріматч — Спорт ( ТОВ СПОРТ ПЛАТФОРМА)
    2) Вжити заходів що до відновлення законності порушених прав відносно мене.
    3 )Перевірити факти незадекларованої праці на на всіх пунктах розповсюдження лотереї Паріматч — Спорт ( ТОВ СПОРТ ПЛАТФОРМА), по вище зазначених адрессах
    4) Перевірити дану організацію та її працівників на предмет ухилення від сплати податків.
    Відповідь прошу надіслати мені на електронну пошту ( вказуємо адрес пошти) у встановлений законом термін.
    ПЕЧАТАЕМ ДАННОЕ ЗАЯВЛЕНИЯ СТАВИМ ПОДПИСЬ, ФОТОГРАФИРУЕМ И ОТПРАВЛЯЕМ ПО ЭЛЕКТРОННЫМ АДРЕСАМ ПО ЭЛЕКТРОННЫМ АДРЕСАМ КОТОРЫЕ НАПИСАНЫ В ШАПКЕ. В прокуратуру загружаем через специальную форму которая находится на сайте ГЕН ПРОКУРАТУРЫ!!!

Esc нравится это.

Поделиться этой страницей